LuxDveri
(098) 155-64-65, (063) 245-95-95
Пн - Пт: 09.00 - 19.00, Сб: 09.00 - 14.00      
   luxdveri@ukr.net       

Параметры
Цiна 6700 - 13600 грн.
Наявнiсть i
Вкажіть необхідну наявність товару
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Тип i
Виберіть для якого пріміщення підібрати двері
Товщина металу
Утеплювач
Особливості оздоблення

МAGDA (Магда)

Двері Магда (Magda)


Двери АрмА - 305.

Тип 13+ Эліт Квартира

12400.00 грн.

Арма 501

Еліт квартира

13000.00 грн.

Двері Арма 100

квартира тип 2

6700.00 грн.

Двері Арма 112

квартира тип 2

6700.00 грн.

Двері Арма 116

Еліт квартира тип 13+

12400.00 грн.

Двері Арма 128/605

Еліт квартира тип 13+

13600.00 грн.

Двері Арма модель 10

Еліт квартира тип 13+

13000.00 грн.

Двері Арма модель 600

Еліт квартира тип 5

11300.00 грн.

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Двері МAGDA (Магда) - ребрендінг ТМ двері Arma (АрмА)

Сталеві вхідні двері АрмА (ArmA), які відомі нам з 2012 року, тепер виробляються як двері МAGDA (Магда). У 2018 році було здійснено ребрендінг компанії в результаті чого на українському ринку з’явилась продукція під брендом MAGDA DOORS. Варто зазначити, що оновлено не тільки назву, бо вхідні двері МAGDA (Магда) – це ще більш нові технології, підвищена якість та надійність.

Магазин дверей «ЛюксДвері» Київ, постійно оновлює асортимент товарів, і тепер, купити вхідні двері МAGDA (Магда) від виробника, що протягом семи років постачав на ринок вхідні двері АрмА (ArmA), Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Вхідні двері MAGDA (Магда) відгуки на всі сучасні тенденції

Робота над вдосконаленням конструкцій і технологій виробництва бронедверей, підвищення кваліфікації кадрів, відстеження та втілення сучасних тенденцій в дизайні металодверей, використання сертифікованих матеріалів – таким є шлях розвитку торгової марки, яка виготовляла популярні сталеві двері АрмА (ArmA). І продукція оновленої компанії – вхідні двері MAGDA (Магда) відгуки отримує схвальні, адже це закономірний результат оптимального співвідношення якості, надійності та безпеки.

Металодвері МАГДА (Magda) виробляються в широкому асортименті моделей 14-ти типів конструкцій. Кожен конструктивний тип містить багато варіантів дизайнерського оформлення дверного полотна. Купити вхідні двері МAGDA (Магда) можна для квартири або як вуличні металодвері для будинку, фірми, як вхідні броньовані двері для кафе, ресторану та інших комерційних організацій.

Вибрати двері MAGDA (АрмА) – обрати надійність!

На броньовані двері Магда (MAGDA) ціна є відповідною до можливостей українських споживачів. Вартість враховує тип дверної конструкції, комплектацію та особливості її зовнішнього оформлення.

Як вибрати броньовані двері?

Вибрати двері MAGDA (АрмА) можливо в класичному варіанті оформлення, можливо підібрати металодвері з рельєфним дверним полотном, оздобленим під колір та текстуру деревини, яскраві двері в стилі модерн, бронедвері з кованими елементами та вставками зі склопакету. Асортимент зовнішнього оформлення цієї продукції настільки широкий, що будь-який покупець зможе вибрати броньовані двері під дизайн інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі.

Необхідно відзначити, що всі конструкції на металодвері MAGDA (ArmA) розроблені і виконані так, щоб забезпечити максимальну надійність і безпеку для приміщень, які вони охороняють. Всі моделі укомплектовані замками двох типів, антизрізами, різноспрямованими ребрами міцності конструкцій і петлями, що унеможливлюють зняття дверного полотна. (2,3,4 залежно від ваги полотна). І звичайно ж – міцними сталевими листами. Товщина металічних листів, кількість ребер та петель може відрізнятись для різних типів конструкцій, але будь-яка з моделей повністю відповідає стандартам надійності свого класу.

Двері MAGDA (Магда) Київ - магазин дверей «ЛюксДвері» Київ

Замовити двері MAGDA (Магда) Київ може через каталог нашого інтернет-магазину. На броньовані двері МАГДА (Magda) ціна відповідає критеріям якості та опублікованим характеристикам товарів.

Ви можете вибрати і замовити металодвері MAGDA (ArmA) будь-якого відтінку та текстури дверного полотна, в наявності полуторні та двійні моделі. Виробник ТМ ArmA (новий бренд MAGDA DOORS) випускає кілька сотень моделей якісних та красивих бронедверей, кращі з яких, Ви знайдете на нашому сайті. Крім цього, ми забезпечимо своєчасну доставку і якісне встановлення нових та демонтаж старих дверей.

Менеджери LuxDveri готові відповісти на всі Ваші запитання за телефонами або в онлайн чаті.