LuxDveri
(098) 155-64-65, (063) 245-95-95
Пн - Пт: 09.00 - 19.00, Сб: 09.00 - 14.00      
   luxdveri@ukr.net       

Параметры
Цiна 6700 - 13600 грн.
Наявнiсть i
Вкажіть необхідну наявність товару
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Тип i
Виберіть для якого пріміщення підібрати двері
Товщина металу
Утеплювач
Особливості оздоблення

Arma

Двері Арма Київ

.Двері Арма продаж,монтаж,гарантія.Двері Арма Київ та область.


Двери АрмА - 305.

Тип 13+ Эліт Квартира

12400.00 грн.

Арма 501

Еліт квартира

13000.00 грн.

Двері Арма 100

квартира тип 2

6700.00 грн.

Двері Арма 112

квартира тип 2

6700.00 грн.

Двері Арма 116

Еліт квартира тип 13+

12400.00 грн.

Двері Арма 128/605

Еліт квартира тип 13+

13600.00 грн.

Двері Арма модель 10

Еліт квартира тип 13+

13000.00 грн.

Двері Арма модель 600

Еліт квартира тип 5

11300.00 грн.

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Торгівельна марка «ArmА» - виробник дверей, що реалізує свою продукцію на ринку України з 2012 року. Арма – молода компанія, що постійно оновлює асортимент своїх виробів у пошуку оптимального сполучення таких характеристик як надійність, оригінальний дизайн та функціональність. Двері Арма відгуки на сучасні тенденції та очікування споживачів, які цінують естетичну, надійну продукцію.

Перевагами компанії, що гарантують якість продукції, є висококваліфікований персонал, злагодженість роботи співробітників, серійність виробництва, дотримання високих стандартів, контроль якості на всіх стадіях виробництва. Тому, якщо вирішено купити двері Арма, залишається тільки забезпечити їх якісний монтаж, який буде ще однією гарантією довговічною експлуатації.

Двері Арма від магазину ЛюксДвері в Києві

Магазин ЛюксДвері здійснює продаж та встановлює двері Арма в Києві. У нашому каталозі ми зібрали цікаві та надійні моделі бронедверей Арма, які розраховані на довгу експлуатацію за будь яких умов зовнішнього середовища з врахуванням показників надійності звуко- та теплоізоляції, захищеності від зняття, вибивання та взлому. Бронедвері Арма, за рахунок додаткового зміцнення конструкції, не деформуються та зберігають щільне прилягання всіх елементів конструкції.  Виробник, при виготовленні металодверей Арма, врахував специфіку кліматичної експлуатації вхідних дверей і таких зовнішніх чинників як морози, волога та спека, а крім цього - ще й фактори механічного впливу.

Двері Арма Київ представляють вісім типів металодверей зі зваженим співвідношенням технічних характеристик, які забезпечують захист не тільки від проникнення зловмисників, а й ізоляцію від зовнішніх шумів та протягів. Термоізоляція бронедверей Арма забезпечується гумовим двошаровим ущільнювачем та внутрішнім наповнювачем, а волого- та пилонепроникність – спеціальною захисною плівкою, використаною для покриття бронедверей для забезпечення їх тривалого терміну експлуатації дверей.

Бронедвері Арма – захищеність Вашого дому

Бронедвері – це обов’язкова вимога безпечного сьогодення, міра безпеки і спокою для власників, якою не можна знехтувати. Двері Арма ціна яких знаходиться на рівні недорогих, бюджетного класу вхідних дверей, доступні всім споживачам, які цінують свій спокій і збереження майна.

Двері Арма Київ оцінив відразу після виходу цієї продукції на український ринок, адже співвідношення якість-естетика-ціна українські заощадливі споживачі цінують найбільше. Двері Арма купити можливо в різних варіантах дизайну і оздоблення, але всі серії бронедверей Арма виготовлені для максимального забезпечення безпеки і комфорту, тому, покупка дверей за прийнятною ціною не буде означати, що Ви отримаєте менш надійні вхідні двері, адже в усіх серіях двері Арма ціна включає стандартний набір технічних характеристик міцності і безпеки.

Сталеві двері Арма в усіх комплектаціях - це міцність, забезпечена сталевим профілем від 1.5см, силовим каркасом з різноспрямованими ребрами міцності та листовим металом від 70 мм. Не доведеться сумніватися і в замках бронедвері Арма, адже всі моделі укомплектовано двома різного типу замками, антизрізами, оглядовими вічками.

Двері Арма ціна стандарту якості

Діапазон цінових пропозицій на металодвері Арма, показники надійності, стійкості до зовнішніх умов, звуко- та теплоізоляції, дають можливість підібрати і встановити ці металеві двері не тільки собі в будинок, офіс або квартиру, але і як двері у під'їзд багатоповерхівки, двері на склад або інші технічні приміщення.

Переваги бронедверей Арма:

·          якість забезпечена серійним виробництвом;

·          виробничий контроль якості;

·          різноманітність типів конструкцій вхідних дверей;

·          можливість виготовлення під замовлення;

·          широкий вибір моделей дверей;

·          різноманітність кольорів, фактур, дизайну;

·          повна комплектація від виробника;

·          доставка та професійне встановлення дверей від магазину LuxDveri.

Двері Арма відгуки на запити українських споживачів

ТМ «ArmА» випускає вхідні броньовані двері класу «економ», «преміям» та середнього бюджетного цінового класу. Двері Арма – ціна прийнятна для будь-якого покупця. Купити двері Арма – це купити вхідні двері що виготовлено з дотриманням євростандартів якості з захищеності і ізольованості від зовнішніх впливів протягів, шуму, злому за ціною українського виробника.

Двері Арма замовити можливо в індивідуально підібраному стилі від класики до сучасної геометричної абстракції. При цьому, Ви самі обираєте відтінок, покриття за типом деревини, фактуру рельєфу, дизайн тощо. Можна придбати двері де передбачено використання кованих елементів, склопакетів, художнього різьблення. І всі ці декоративні елементи нітрохи не вплинуть на головні характеристики - надійність, міцність, функціональність!

Двері Арма купити в Києві у магазині LuxDveri

Вхідні броньовані двері від ТМ «ArmА» - це гарний вибір для завершення внутрішнього дизайну і зовнішнього екстер'єру Вашого житла. Купити двері, які підійдуть Вам за всіма параметрами і слугуватимуть багато років, завжди готові допомогти консультанти магазину LuxDveri. Магазин дверей ЛюксДвері здійснить і попередні заміри, і доставку, і кваліфікований монтаж придбаних Вами дверей.