LuxDveri
(098) 155-64-65, (063) 245-95-95
Пн - Пт: 09.00 - 19.00, Сб: 09.00 - 14.00      
   luxdveri@ukr.net       

Параметры
Цiна 5300 - 8000 грн.
Наявнiсть i
Вкажіть необхідну наявність товару
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Тип i
Виберіть для якого пріміщення підібрати двері
Товщина металу
Утеплювач
Особливості оздоблення

Берез

Двері Берез (Berez) 


Каскад

Стандарт квартира

8000.00 грн.

Лайн

Веро квартира

5300.00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)


 Двері Берез

Двері Берез (Berez) - це продукція торгової марки, яка вже добре відома на українському ринку вхідних сталевих дверей. Двері Берез щороку оновлюють колекції та модельний ряд бронедверей, продовжуючи випускати моделі попередніх колекцій. Відмінне технічне оснащення, кваліфікований персонал, високоякісні матеріали та комплектуючі – це основні фактори успіху продукції ТМ «Берез». Переваги бронедверей Берез у надійних металевих конструкціях, широкому виборі варіантів дизайну та прорахованій геометрії конструкцій дверей, що забезпечує показники їх надійності.

Двері Берез відгуки на масовий попит

Двері Берез відгуки мають позитивні щодо продукції як бюджетного, так и преміям класу. Бронедвері Берез і бюджетного, і преміум класу користуються зростаючим попитом, що підтверджує обґрунтованість рішення купити двері Берез. На двері Берез відгуки свідчать про те, що ці металеві двері встановлюють і в багатоквартирних під'їздах, і в офісах, і у власних особняках.

Магазин ЛюксДвері Київ представляє Вам асортимент моделей бронедверей «Berez» і допоможе зробити правильний вибір серед пропонованих моделей дверей.

Двері Берез Київ – переваги в якості

Купити двері Берез Київ можливо майже в будь-якому спеціалізованому магазині по всій країні, що найкраще підтверджує їх якість, надійність, відповідність принципу «ціна-якість». Але є й інші переваги на користь вибору виробів від Berez:

• серійне виробництво з контролем всіх стадій виготовлення;

• точність складання всіх елементів дверних конструкцій;

• використання якісного металопрофілю, матеріалів покриття, функціональної і довговічної фурнітури;

• ретельна обробка та стиковка всіх поверхонь, накладок, якісне зварювання дверного каркаса;

• прорахована точність порожнин під замки.

Бронедвері Берез збалансовано поєднують високі технічні характеристики і властивості, відповідають стандартам безпеки та захисту від злому та підпалу, знімання з петель. На бронедвері Берез встановлюються замки різних типів з броньованими накладками та вічка з панорамним оглядом на 180 градусів.

Двері Берез ціна включає все

Компанія «Берез» виготовляє бронедвері всіх цінових категорій – двері бюджетного, середнього класу і елітного класу. Двері Берез – ціна комфортної безпеки, при такому рівні витрат, який є прийнятним для покупця.

Двері Берез Київ може обрати на будь-який смак, але всі серії дверей Berez, які представлені в асортименті цієї продукції, мають ряд стандартних характеристик, які свідчать про те, що якість, міцність і функціональність притаманні дверям будь-якого класу.

1. Дверний профіль

В металевих конструкціях дверей використовується спеціальний дверний профіль, сталевий, холоднокатаний 1,8 мм. Всі дверні сталеві конструкції, для забезпечення стандартів пожежостійкості, покриваються захисною порошковою фарбою (при t 230 ° С).

2. Полотно дверей має наступні характеристики:

• лист сталі 1,2 мм;

• каркас посилений;

• ребра жорсткості по вертикалі і горизонталі;

• антизрізи 2шт;

• два контури ущільнювача;

• мінеральний утеплювач «Izover»;

• конусоподібні петлі 22мм.

Крім цих стандартних характеристик, бронедвері Берез мають вологостійкі HLS-плити (Польща) та антивандальне спеціальне покриття Vinorit ізраїльського виробництва. HLS-плити польського виробництва – це вологостійкий матеріал, з деревного волокна, який виготовляють під великим тиском і температурою. Таке покриття забезпечує стійкість двері до впливу вологи, а крім цього – до механічних пошкоджень (сколів, подряпин, тощо)

Бронедвері Берез ціна спокою і затишку

Модельний ряд серійної продукції ТМ Берез включає чотири колекції, в кожній з яких можливо обрати дизайн, колір і текстуру дверного полотна стилізовану під різні види благородної деревини. Обравши рельєфне захисне ПВХ-покриття, Ви можете купити двері Берез з текстурою і відтінком деревини різних порід.

За технічними характеристиками і дизайном Двері Берез купити можливо обравши з 4 модельних колекцій:

• Серія Vero це найбільш полегшена сталева модель дверей зі сталевим полотном всього 65 мм. У цій модельній серії застосовується покриття MDF-плитами, які доступні у 27 відтінках.

• Серія броне дверей Standart, полотно яких становить 70 мм. Покриттям слугуть MDF-плити від 8 мм, а варіанти оформлення доступні у 27 кольорах і текстурах, а так само в 14 варіантах захисної плівки Vinorit;

• Серія Plus виготовлена зі сталевого полотна 75 мм, вкрита MDF-плитами від 12 мм. Доступна уширокому виборі варіантів оформлення за кольорами та фактурами;

• Серія дверей Strada, виконана з металополотна до 75 мм, яке покривають плитами завтовшки від 12 мм, антивандальним захисним покриттям. Доступні і моделі з оздобленням кованими та склопакетними вставками у дверне полотно.

Бронедвері «Berez» призначені для зовнішньої (вуличної) установки і виконані з урахуванням стандартів вологостійкості, звуко- та теплоізоляції, міцності від злому і з використанням якісної функціональної фурнітури та надійних замків.

Двері Берез в Києві представляє магазин ЛюксДвері

Торгівельна марка «Berez» вже визнана українськими споживачами і тому наш магазин пропонує продукцію компанії «Berez» в своєму асортименті. Наші співробітники допоможуть Вам у виборі дверей, здійснять необхідні заміри і монтаж куплених бронедверей. Якщо Ви вибрали двері Берез, то не помилилися, адже безперебійне серійне виробництво, кваліфікований персонал, продумана логістика, сучасне технічне оснащення компанії «Berez» – це фактори, що підтверджують правильність Вашого вибору.